Maximum Gençlik Festivali Başlıyor

Hikâyesinin peşinden koşan, kültürle, sanatla, sporla, müzikle yaşayan gençler, Ekim ayı boyunca Maximum Gençlik Festivali’nde buluşacak. 

 

Gençlerin  günlük yaşamına dair sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekleyen Türkiye İş Bankası,  BKM iş birliğiyle  Ekim ayında 4 farklı ilde Maximum Gençlik Festivali düzenliyor. İlk kez gerçekleştirilecek olan, gençlerin bir araya geleceği festivalde Maximum Genç Kredi Kartı sahipleri biletlerini ücretsiz alabiliyor. 

 

Festival biletleri, Maximum Genç Kredi Kartı sahiplerine hediye

 

Athena, Adamlar, Mert Demir, Sufle ve Alaturca Club, gençlerin heyecanı ve coşkusuyla 6 Ekim’de Ankara Oran Açıkhava Sahnesi, 21 Ekim’de İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 22 Ekim’de Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu ve 28 Ekim’de İstanbul Maximum Uniq Açıkhava’da buluşacak. Ayrıca festival biletlerini Maximum Genç Kredi Kartı ile alanların bilet tutarı kartlarına iade edilecek.

 

Maximum Genç Kredi Kartı’na İşCep’ten başvurulabiliyor. Maximum Genç’in fırsat ve ayrıcalıklarına maximumgenc.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Festival Akışı: 

16.00 Açılış

17.00 Alaturca Club 

18.15 Sufle

19.30 Mert Demir 

20.40 Adamlar

22.10 Athena 

 

Kampanya Detayları:

 

  • Maximum Gençlik Festivali için hediye bilet alımı, 15.09.2023 – 28.10.2023 tarihleri arasında Maximum Genç Kredi Kartı ile Biletix web sitesi üzerinden yapılan harcamalarda geçerli. 
  • Maximum Genç Kredi Kartı ile bir müşteri en fazla 2 adet bileti ücretsiz alabiliyor.  
  • Maximum Genç Kredi Kart ile ödemenizin ardından, bilet tutarı dönem içi hareketlerinde göründükten sonra iade ediliyor.    

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x